Podsumowanie weekendu

Podczas minionego weekendu drużyna złożona z chłopaków rocznika 2005 rozegrała sparing z drużyną trenera Damiana Dziury. Zagraliśmy w tym meczu trochę zbyt bojaźliwie i przegraliśmy dość wysoko 11-4. Bramki dla nas strzelali: T. Wionczek, M. Dąbrowski (dwie) i O. Prądzyński. Zagraliśmy w składzie: Adrian Łopatka, Marcel Mrowiec, Damian Sobyra, Robert Zawada, Jakub Królak, Tomasz Wionczek, Mateusz Podgórski, Maksymilian Dąbrowski, Bartosz Hałub, Adrian Sacha, Oskar Prądzyński.

Dzień później drużyna złożona z chłopaków rocznika 2006 udała się do Przylesia na towarzyski z okazji założenia Uczniowskiego Klubu Sportowego "Victoria" Przylesie. Nasza drużyna zaprezentowała się z bardzo dobrej strony, odnosząc 3 zwycięstwa i notując 1 remis zostaliśmy wybrani najlepszą drużyną turnieju. Dodatkowo nasz zawodnik Robert Sikora został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju i otrzymał w nagrodę pamiątkową statuetkę.

Oto wyniki uzyskane przez nasz zespół:

BTP Stal Brzeg - TOP Player Starowice 3-2 bramki: Patrick Strzelbicki x2, Robert Sikora

BTP Stal Brzeg - GZ LZS Grodków 3-3 bramki: Kacper Sikorski x2, Robert Sikora

BTP Stal Brzeg - UKS Victoria Przylesie 2-1 bramki: Robert Sikora x2

BTP Stal Brzeg - GKS Grodków 4-1 bramki: Kacper Sikorski x2, Mateusz Młynarczyk, Robert Sikora

Nasz drużyna zagrała w składzie: Patrick Strzelbicki, Bartosz Młynarczyk, Mateusz Zieliński, Kacper Nesterowicz, Robert Sikora, Kacper Sikorski, Mateusz Młynarczyk, Mikołaj Szabla, Krzysztof Baranowski