REGULAMIN RODZICA

1. Postaram się dostarczać moje dziecko 10 minut przed treningiem.

2. Podczas zajęć nie będę kontaktował się z dzieckiem. Koncentracja dziecka na treningu jest bardzo słaba przy kontakcie z rodzicem i powinna się skupić na trenerze i czynnościach treningowych.

3. Podczas rozgrywania meczu, powstrzymuję się od udzielania wskazówek mojemu dziecku, bo mam zaufanie do trenera.

4. Podczas rozgrywek, turniejów lub meczów kontrolnych jestem zobligowany do kulturalnego dopingu.

5. W czasie rozgrywania meczów powstrzymuje się od komentarzy, krytyki lub innych epitetów w stosunku do rodziców, kibiców i trenera z drużyny przeciwnej oraz sędziów prowadzących mecz.

6. Podczas rozgrywek, turniejów lub meczów kontrolnych przebywam na trybunach.

7. Jako rodzic mam prawo do oceny trenera podczas spotkań z kierownictwem klubu.

8. W przypadku meczów, turniejów rozgrywanych na wyjeździe nie przebywam podczas przejazdu w busie /autobusie/ wraz zawodnikami, kierownikiem oraz trenerem.

9. W przypadku nieobecności dziecka na treningu/meczu powiadomię o tym trenera wcześniej. Jeżeli nie będzie sygnału (w formie telefonu, sms) zawodnik nie będzie grał w najbliższym meczu/turnieju. Jeśli dziecko nie pojawi się na treningu bez wcześniejszego usprawiedliwienia przez dwa tygodnie może zostać skreślone z listy bez prawa ponownego przyjęcia do klubu.

10. Do każdego 10 dnia poprzedzającego miesiąca zobowiązuję się do uiszczenia składki.

Szacunek film:

Uwaga. Wystąpił nieoczekiwany błąd! Prosimy spróbować później.
e4bcb63edd74055b57ca49dab480f27ace73fd39
Przepraszamy. Wystąpił błąd naszego serwera