Wyniki turnieju:

AP BTP Stal Brzeg -Sparta Zabrze 1:0 (K. Sikorski)

AP BTP Stal Brzeg - KS Oława 1945 3:0 (D. Kurowski, M. Młynarczyk, K. Sikorski)

AP BTP Stal Brzeg - GZ LZS Grodków 0:4

AP BTP Stal Brzeg -Polonia Biała 4:4 (K. Sikorski x2, N. Kuziemski, M. Młynarczyk)

Wychodzimy z grupy na 2 miejscu mając tyle samo punktów (7 pkt.) co zwycięzca grupy, z którym przegraliśmy bezpośredni mecz.

W półfinale gramy z najlepszą drużyną grupy B.

AP BTP Stal Brzeg - Orzeł Ząbkowice 0:0 karne 2:0 (R. Sikora, K. Sikorski)

Z finale ponownie spotykamy się z GZ LZS Grodków, który wygrał półfinał z Koksownikiem Zdzieszowice 3:1

AP BTP Stal Brzeg - GZ LZS Grodków 2:4 (M. Młynaczyk x2)

Po zakończeniu turnieju odbyły się popisy żonglerki. Młodzi zawodnicy mieli za zadanie podbijać piłkę kolankiem, a ich trenerzy główką. 2 miejsce zajął Robert Sikora, a 6 miejsce trener Grzegorz Galant.

Najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem naszej drużyny wybrano Bartka Dworzyckiego. Gratulacje!

Skład: Kamil Krzyszczuk, Kacper Stankiewicz, Robert Sikora, Mateusz Młynarczyk, Dawid Kurowski, Kacper Sikorski, Norbert Kuziemski, Bartosz Dworzycki, Bartosz Izdebski

Zdjęcia i opis dzięki uprzejmości pana Dariusza Sikory.