Turniej 5 miast

Od soboty 18.04 dzięki zaproszeniu Orła Ząbkowice będziemy uczestniczyć w projekcie "Turniej Pięciu Miast". Jest to dla nas duże wyzwanie ale również olbrzymie wyróżnienie ponieważ będziemy rywalizować z takimi zespołami jak: WKS Śląsk Wrocław, UKS Lechia Dzierżoniów, UKS Kiełczów Academy oraz AP Orzeł Ząbkowice Śląskie. Udział w turniejach jest bezpłatny! Rozumiem, że teraz dla części naszych zawodników zbliża się okres komunijny ale proszę o wyrozumiałość i pomoc w zorganizowaniu transportu na te 4 turnieje, 5-ty będziemy organizować u nas w Brzegu. W turniejach wezmą udział wszyscy zawodnicy ponieważ każdy klub wystawia po 2 drużyny. Decydując się na udział w tym projekcie miałem na uwadze to, żeby wszyscy zawodnicy grali oraz to, że rodzice nie będą musieli za to płacić. Ponieważ dawka ruchu dla chłopców będzie duża na czas trwania projektu rezygnujemy z udziału w innych turniejach!

Terminy turniejów 5 miast:

- 18.04 miejsce: Wrocław

- 25.04 miejsce: Dzierżoniów