3 miejsce w Źlinicach

Z dobrej strony zaprezentowaliśmy się na fajnie obsadzonym turnieju na boisku sportowym w Źlinicach. Po raz pierwszy w tym roku mieliśmy okazję zagrać na dworze. Udział w turnieju był dla nas okazją do zmierzenia się z nowymi przeciwnikami takimi jak: Piast Strzelce Opolskie, Grom Tychy i Rodło Opole.W turnieju brało udział 8 drużyn podzielonych na 2 grupy. My trafiliśmy do grupy A.

Wyniki uzyskane w grupie A:

1. Rodło - Tychy 0-0

2. Stal - Strzelce Op. 4-2 bramki: Strzelbicki i Sikora x3

3. Rodło - Stal 0-1 bramka: Sikora

4. Tychy - Strzelce Op. 3-1

5. Strzelce Op. - Rodło 1-4

6. Tychy - Stal 1-0

Półfinały:

Tychy - Źlinice 0-0 k.2-1

Stal - Grodków 1-2 bramka: Sikorski

Mecz o 3 miejsce:

Stal - Źlinice 1-1 bramka Sikorski karne 2-1 bramki: Sikora i Młynarczyk Mateusz

Finał:

Grodków - Tychy 3-2

Skład naszej drużyny: Kamil Krzyszczuk, Patrick Strzelbicki, Mateusz Zieliński, Adrian Łopatka, Robert Sikora, Kacper Sikorski, Mateusz Młynarczyk, Bartosz Młynarczyk, Krzysztof Baranowski

Gratulację dla chłopaków za świetny wynik oraz za piękną sportową walkę oraz podziękowania dla rodziców za pomoc w transporcie.