Relacja z obozu

Dzień 1

Przyjechaliśmy do Nowej Rudy parę minut po 12. Po zakwaterowaniu się zjedliśmy obiad a następnie wybraliśmy się na krótki spacer po ośrodku. O godz. 17.30 odbyliśmy nasz pierwszy trening na boisku i zakończyliśmy go gierką. Po kolacji udaliśmy się na basen gdzie wszyscy się dobrze bawiliśmy. Po basenie ok. 22-22.30 poszliśmy spać i grzecznie przespaliśmy całą noc;-)) Wszyscy mamy się dobrze;-)

Dzień 2

Nasz drugi dzień na obozie zaczęliśmy pobudka o godz. 6.45 i porannym rozruchem na stadionie. Następnie udaliśmy się na śniadanie i poranny trening techniczno - motoryczny. Przed obiadem trener Arek przeprowadził wykład o ustawianiu się obronców a po obiedzie trener Damian przeprowadził trening mentalny. Na popołudniowym treningu mieliśmy różnorodne formy gier. Po kolacji byliśmy na basenie i poszliśmy grzecznie spać;-)

Dzień 3

Noc minęła spokojnie;) Nasz dzień wyglądał podobnie jak poprzedni, 2 treningi, wykład i basen. W Nowej Rudzie było dziś deszczowo, rozlosowaliśmy pary do turnieju w Fifę.

Dzień 4

W nagrodę za dobre zachowanie dłużej pospaliśmy i wstaliśmy dopiero o 7.30 na śniadanie. Oczywiście 2 treningi. Rozegraliśmy już pierwsze mecze w turnieju Fify. Dziś odbył się "Przegląd piosenki aktorskiej" w którym swoje talenty wokalne po kolei prezentowały wszystkie pokoje. W podziękowaniu za udział trenerzy dla chłopaków przygotowali niespodziankę po kolacji. Dziś na obozie był "Dzień włoski": na kolację mieliśmy spaghetti a wieczorem trenerzy pozwolili zamówić pizzę.

Dzień 5 i 6

Byliśmy na lodach. Oczywiście codziennie mamy 2 treningi i basen, trening mentalny i wykład. W czwartek rozegraliśmy sparing z drużyną rocznika 2004. Przegraliśmy 9-5 a bramki dla nas strzelali: Tomek Wionczek x2, Krzysiu Baranowski i Mateusz Młynarczyk i Mateusz Podgórski.

Dzień 7

Dziś mamy poranny trening a po obiedzie idziemy na siatkonogę, wieczorem kibicujemy młodzikom w sparingu z Bielawą a po kolacji idziemy na basen. Powoli już się pakujemy. Wyjeżdzamy w sobotę o 10.00 z Nowej Rudy, w brzegu powinniśmy być ok 12.00