Zwycięstwo w turnieju rocznika 2005

15.03 na hali w Grodkowie rozegraliśmy turniej rocznika 2005. Naszymi rywalami były drużyny: Gz LZS Grodków, Odra Opole, Sparta Paczków, Sokół Marcinkowice i Junior Skarbimierz. Turniej był bardzo wyrównany, 3 drużyny Stal Brzeg, Sokół Marcinkowice i Sparta Paczków zdobyły po 9 punktów i o końcowej klasyfikacji decydował stosunek bramek i bezpośrednie pojedynki. Tym razem szczęście nam dopisało i ostatecznie zajęliśmy 1 miejsce. Najlepszym bramkarzem turnieju został nasz bramkarz Adrian Łopatka. Mnie cieszy postawa wszystkich zawodników, ambicja i zaangażowanie. Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Mateusz Podgórski x 3, Mateusz Młynarczyk, Jakub Królak.

Końcowa klasyfikacja: 1- Stal Brzeg, 2- Sokół Marcinkowice, 3- Sparta Paczków, 4- LZS Grodków, 5- Odra Opole, 6- Junior Skarbimierz

Skład: Adrian Łopatka, Damian Sobyra, Jakub Królak, Mateusz Zieliński, Mateusz Podgórski, Mateusz Młynarczyk, Tomasz Wionczek, Maksymilian Dąbrowski, Robert Zawada.