Zwycięstwo na turnieju w Gać!!!

10.01 uczestniczyliśmy w turnieju organizowanym przez FC Wrocław Academy na hali sportowej w Gać. Ten piękny obiekt będziemy miło wspominać, gdyż nie daliśmy naszym rywalom szans i w końcowej klasyfikacji zajęliśmy 1 miejsce na 8 drużyn. Drużyny podzielono na 2 grupy, z każdej grupy 2 najlepsze drużyny awansowały do grupy A (o miejsca 1-4) natomiast 2 pozostałe trafiały do grupy B( o miejsca 5-8).

Wyniki uzyskane przez nas zespół:

Grupa A:

STAL Brzeg - AP CHAMPIONS Wrocław I 3:0 (Kacper Sikorski, Robert Sikora x2)

STAL Brzeg - APFOOTBALL Wrocław 3:0 (Kacper Sikorski, Robert Sikora, Dawid Kurowski)

STAL Brzeg -FCWrocław Academy II 2:1 (Piotr Czajkowski, Robert Sikora)

Grupa mistrzowska:

STAL Brzeg - SOKÓŁ Marcinkowice 2:2 (Robert Sikora, Kacper Sikorski)

STAL Brzeg - AP FOOTBALL Wrocław 3:1 (Robert Sikora, Kacper Sikorski, Mateusz Młynarczyk)

STAL Brzeg -LECHIA Dzierżoniów 4:0 (Robert Sikora x3, Kacper Sikorski)

Klasyfikacja końcowa:

1. STAL Brzeg 7 pkt. - bramki 9:3 (w całym turnieju 16 pkt. - bramki 17:4)

2. SOKÓŁ Marcinkowice 5 pkt. - bramki 5:3

3. LECHIA Dzierżoniów 3 pkt. - bramki 3:6

4. AP FOOTBALL Wrocław 1 pkt. - bramki 2:7

Skład: Kamil Krzyszczuk, Kacper Stankiewicz, Robert Sikora, Mateusz Młynarczyk, Kacper Sikorski, Dawid Kurowski, Piotr Czajkowski, Kamil Szczawurski, Bartosz Dworzycki, Nataniel Grajcar, Norbert Kuziemski trener: Grzegorz Galant

Dodatkowo nasi zawodnicy zostali wyróżnieni nagrodami indywidualnymi: królem strzelców turnieju z 9 bramkami został Robert Sikora a najlepszym zawodnikiem turnieju Kacper Sikorski. Wielkie gratulacje dla nagrodzonych jak również dla całej drużyny za świetny wynik!!!