Posumowanie turnieju rocznika 2006 w Brzegu

W sobotę 11 lutego na hali przy ul.Oławskiej byliśmy organizatorami turnieju piłkarskiego o Puchar Akademii Piłkarskiej Stal Brzeg dla rocznika 2006. W turnieju wzięło udział 8 drużyn, które grały ze sobą systemem każdy z każdym. Turniej stał na wysokim poziomie zarówno sportowym jak i organizacyjnym. W przerwie między meczami zawodnicy, trenerzy oraz goście częstowali się gorącą zupa oraz pysznymi wypiekami, które zostały przygotowane jak zwykle przez naszych niezawodnych rodziców. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim rodzicom, którzy byli zaangażowani w pomoc przy organizacji turnieju. W turnieju nie wynik był najważniejszy a sama gra i dobra zabawa. Nasze drużyny uplasowały się na miejscach 4 i 8. Cały turniej wygrała drużyna Fortuny Głogówek, która nieznacznie wyprzedziła Orła Ząbkowice Śląskie. Najlepszym strzelcem turnieju został Alan Madej ( Orzeł Ząbkowice Śl. ), najlepszym bramkarzem Kamil Krzyszczuk ( AP Stal Brzeg ), natomiast MVP całego turnieju wybrano Marcina Zajączkowskiego (GZ LZS Grodków). Serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejne turnieje Akademii Piłkarskiej Stal Brzeg.

Końcowa klasyfikacja turnieju rocznika 2006:

1. Fortuna Głogówek 18 pkt.

2. Orzeł Ząbkowice Śląskie 17 pkt.

3. GZ LZS Grodków 15 pkt.

4. AP Stal Brzeg żółci 13pkt.

5. MKS Wołczyn 8 pkt.

6. NKS Start Namysłów 6 pkt.

7. Orzeł Źlinice 4 pkt.

8. AP Stal Brzeg niebiescy 0 pkt.