Kilka spraw organizacyjnych

1) Sobota 12.09 godz. 9.45 orlik w Skarbimierzu - gramy mecz sparingowy z UKS Junior Skarbimierz. Powołani są wszyscy zawodnicy, którzy uczestniczą w treningach. Proszę o potwierdzenie obecności smsem!

2) Sobota 12.09 godz. 16.00 stadion miejski w Brzegu - nasz grupa podaje piłki na meczu 4 ligi. Obowiązuje dres klubowy:

Robert Sikora, Kacper Sikorski, Krzysztof Baranowski, Mikołaj Szabla, Mateusz Młynarczyk, Patrick Strzelbicki

Proszę o potwierdzenie obecności lub zgłoszenie ewentualnej nieobecności smsem!

3) Nowe osoby, które zdecydują się kontynuować treningi w klubie będą musiały zakupić sobie stroje oraz dres.

Cennik strojów z zeszłego roku:

Ceny z zeszłego roku:
stroje piłkarskie (łącznie z getrami)- do rozmiaru 146 cm włącznie -102 zł
stroje piłkarskie (łącznie z getrami) - powyżej rozmiaru 146 cm -111 zł
strój bramkarza (łącznie z getrami) - do rozmiaru 146 cm włącznie -122 zł
strój bramkarza (łącznie z getrami) - powyżej rozmiaru 146 cm -131 zł
Dres sportowy adidas - 109zł
4) 19.09 godz. 9.00 gramy turniej w Źlinicach. Na turniej będę mógł zabrać maksymalnie 12 zawodników. Dojazd musimy zorganizować we własnym zakresie. Listę zawodników powołanych na turniej podam na treningu 17.09 ( czwartek )
5) Składki za treningi w klubie od września wynoszą 40zł
6) Do momentu zakończenia remontu hali w ZS nr 1 jedynymi terminami które nam pozostały do treningu na orliku są poniedziałki i czwartki o 17.30. Po zakończeniu remontu oraz w okresie zimowym chciałbym żebyśmy mieli do dyspozycji 3 terminy tak jak to było wcześniej.