6 miejsce w turnieju Źlinice Cup

W sobotę dzięki zaproszeniu Orła Źlinice uczestniczyliśmy w turnieju Źlinice Cup 2016. W turnieju brało udział 8 drużyn podzielonych na 2 grupy. Po rozegraniu meczów grupowych 2 najlepsze drużyny trafiały do grupy finałowej (o miejsca 1-4), 2 pozostałe natomiast do grupy pocieszenia (o miejsca 5-8).

Gr. A

1. Piast Strzelce Op. - PUKS Rodło Opole 0-2

2. Bielik Zabrze - Odra Opole 5-0

3. Piast Strzelce Op. - Odra Opole 5-1

4. PUKS Rodło Opole - Bielik Zabrze 2-1

5. Piast Strzelce Op. - Bielik Zabrze 1-3

6. PUKS Rodło Opole - Odra Opole 2-0

Gr. B

Orzeł Źlinice - Swornica Czarnowąsy 4-1

Stal Brzeg - MGKS Oława 2-4 ( Robert Sikora x2 )

Orzeł Źlinice - MGKS Oława 1-0

Swornica Czarnowąsy - Stal Brzeg 0-2 ( Bartosz Izdebski x2 )

Orzeł Źlinice - Stal Brzeg 5-0

Swornica Czarnowąsy - MGKS Oława 0-2

W grupie zajęliśmy 3 miejsce za Orłem Źlinice i MGKS Oławą, trafiliśmy do grupy pocieszenia w której spotkaliśmy się z Piastem Strzelce Opolskie, Odrą Opole i ponownie Swornicą Czarnowąsy.

Gr. pocieszenia wyniki:

1. Piast Strzelce Op. - Stal Brzeg 3-1 ( Krzysztof Baranowski )

2. Odra Opole - Swornica Czarnowąsy 0-1

3. Piast Strzelce Op. - Swornica Czarnowąsy 4-1

4. Stal Brzeg - Odra Opole 5-1 ( Robert Sikora, Bartosz Izdebski x2, Kamil Szczawurski, Krzysztof Baranowski )

5. Piast Strzelce Op. - Odra Opole 8-0

6. Stal Brzeg - Swornica Czarnowąsy 5-1 ( Mateusz Młynarczyk x3, Kamil Szczawurski, Norbert Kuziemski )

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. Orzeł Źlinice

2. PUKS Rodło Opole

3. Bielik Zabrze

4. MGKS Oława

5. Piast Strzelce Opolskie

6. Stal Brzeg

7. Swornica Czarnowąsy

8. Odra Opole

Skład Stal Brzeg: Kamil Krzyszczuk, Robert Sikora, Krzysztof Baranowski, Mateusz Młynarczyk, Norbert Kuziemski, Mikołaj Szabla, Bartosz Izdebski, Kamil Szczawurski, Nataniel Grajcar, Mateusz Januszek, Grzegorz Jacheć

Był to nasz pierwszy poważny turniej po wakacjach, pierwszy w takim składzie. Widać, że potrzebujemy zgrania ale wynik oraz grę oceniam pozytywnie. Tym turniejem pożegnał się z nami Krzysiu Baranowski, który postanowił wspólnie z rodzicami, że póki co na razie nie będzie uczestniczył w treningach. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować Krzysiowi za wspólną pracę oraz za zaangażowanie podczas treningów i turniejów. Wszyscy życzymy Krzysiowi powodzenia!