4-te miejsce na turnieju w Grodkowie

2.04 wzięliśmy udział w turnieju w Grodkowie. Naszymi rywalami były drużyny: GZ LZS Grodków, Polonia Biała, Eurotalent Brzeg oraz Orzeł Źlinice. W turnieju zagrali chłopcy, którzy wcześniej grali trochę mniej lub z różnych przyczyn opuścili ostatnich parę turniejów. W turnieju zanotowaliśmy 1 zwycięstwo, 1 remis i 2 porażki. Udział w turnieju uważam za bardzo udany, chłopcy z meczu na mecz grali coraz lepiej. Najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem w naszej drużynie został wybrany Bartosz Izdebski. Gratulacje!!!

Wyniki:

Stal Brzeg - Orzeł Źlinice 1-1 ( Nataniel Grajcar )

Stal Brzeg - Polonia Biała 0-3

Stal Brzeg - GZ LZS Grodków 1-2 ( Bartosz Izdebski )

Stal Brzeg - Eurotalent Brzeg 3-0 ( Bartosz Izdebski x2, Piotr Czajkowski )

Skład: Kamil Krzyszczuk, Bartosz Izdebski, Piotr Czajkowski, Grzegorz Jacheć, Kamil Szczawurski, Bartosz Dworzycki, Jakub Jeka, Piotr Górka, Nataniel Grajcar, Jakub Kozak, Norbert Gancarczyk