3 miejsce na turnieju w Grodkowie

Z dobrej strony pokazaliśmy się na turnieju w Grodkowie. W końcowej klasyfikacji zajęliśmy 3 miejsce mając tyle samo punktów co 2 drużyna Czarni Otmuchów, przegraliśmy jednak różnicą bramek. Zwyciężyła drużyna GZ LZS Grodków z którą po bardzo ładnym meczu wygraliśmy 4-3. Uważam, że nasza drużyna jest na etapie zgrywania, z każdym meczem nasza gra wygląda lepiej. Cieszy mnie zaangażowanie wszystkich zawodników no i rodziców. Chciałbym pochwalić w bramce Kamila, który kilkukrotnie doskonale interweniował ratując nas przed utratą bramki oraz Patricka, który w jednej akcji tak ofiarnie interweniował, że zderzył się ze słupkiem, sędzia w tej akcji nie dostrzegł ewidentnego faulu na naszym zawodniku. Na szczęście noga Patricka nie jest złamana, jedynie silnie stłuczona i miejmy nadzieję, że niebawem będzie mógł wznowić treningi. Dodatkowym wyróżnieniem jest zwycięstwo Kacpra Sikorskiego w konkursie rzutówkarnych oraz 2 miejsce Roberta Sikory w konkursie żonglerek z 14 odbiciami ( zwycięzca 27 odbić ).

Wyniki:

BTP Stal Brzeg- Feniks Strzelin 0-1

BTP Stal Brzeg- GZ LZS Grodków 4-3 (Robert Sikora, Mateusz Młynarczyk, Kacper Sikorski x2)

BTP Stal Brzeg- Czarni Otmuchów 1-1 (Kacper Sikorski)

BTP Stal Brzeg- Sokół Marcinkowice 1-1 (Kacper Sikorski)

BTP Stal Brzeg- LZS Starowice 5-0 (Robert Sikora x2, Mateusz Młynarczyk, Kacper Sikorski, Kamil Szczawurski)

Skład:Kamil Krzyszczuk, Patrick Strzelbicki, Nataniel Grajcar, Robert Sikora(3b,5a), Kacper Sikorski(5b,1a), Mateusz Młynarczyk(2b,2a), Piotr Czajkowski, Kamil Szczawurski(1b), Norbert Kuziemski, Mateusz Januszek, Mateusz Gancarczyk