3-cie miejsce na turnieju Grand Prix Góry

W sobotę 4 lutego wzięliśmy udział w Grand Prix Góry na hali Olimpia w Górze. W turnieju wystąpiło 12 drużyn podzielonych na 2 grupy. Nasi chłopcy jak burza przeszli fazę grupową wygrywając wszystkie 5 meczów. Niestety w półfinale przyszedł słabszy mecz jak się później okazało jedyny przegrany w całym turnieju z Koroną Wschowa. W meczu o 3-cie miejsce chłopcy już pokazali dyspozycję ze wcześniejszych meczy pewnie go wygrywając. Cieszy bardzo wysokie 3-cie miejsce w stawce 12 drużyn, ale jeszcze bardziej cieszy gra, która była bardzo dobra!

Wyniki:

Stal Brzeg - Santos Głogów 1-0 ( Młynarczyk )

Stal Brzeg - FC Góra III 2-0 ( Młynarczyk, Sikorski )

Stal Brzeg - SNTOS Świebodzin 3-2 ( Sikorski, Młynarczyk, Kuziemski )

Stal Brzeg - FC Góra I ( Sikorski, Młynarczyk )

Stal Brzeg - Orły Czernina 2-0 ( Sikorski, Dworzycki )

Półfinał: Stal Brzeg - Korona Wschowa 0-3

Mecz o 3 miejsce: Stal Brzeg - FC Góra I 3-1 ( Kuziemski x2, Młynarczyk )

Skład: Kacper Stankiewicz, Kamil Krzyszczuk, Bartosz Dworzycki, Norbert Kuziemski, Kacper Sikorski, Bartosz Izdebski, Mateusz Młynarczyk, Grzegorz Jacheć, Kamil Szczawurski, Mateusz Komarnicki